Tulajdonságok
4 285 Ft
ELŐNYEI:
Felfrissíti a bőrünket és természetes növényi cédrus illóolaj adja az illatát.
Természetes hatóanyagokkal könnyedén távolítja el a mindennapi szennyeződéseket.
HATÓANYAGAI:
B3-vitamin és B5-provitamin, a cickafarkfű gyógynövény kivonatával és az allantoinnal a hámregenerációt támogatják.
Mandulatej hidrolizátum és bőrbarát tisztítóanyagok (cukortenzidek).
ALKALMAZÁSA:
Elegendő csupán 6 ml - 8 ml mennyiséget eloszlatni a nedves bőrfelületen, melyet ezután alapos öblítés követhet.
Mindennapi használatra alkalmas.
CSALÁDI VÁLLALKOZÁSUNK ÁLTAL KECSKEMÉTEN FEJLESZTETT ÉS GYÁRTOTT TERMÉK.
EXTRA TIPP: Tusfürdők, Folyékony szappanok, Szappanhabok, Fürdőkrémek teljes választéka
A világhírű biológus, főemlőskutató Dr. Jane Goodall magyarországi intézetének rendszeres támogatójaként elkötelezettek vagyunk a környezet védelme mellett!
Csak magyarországi szállítási címre rendelhető a termék magyar nyelvű címkével. / The products with Hungarian language label versions are only available to a Hungarian delivery address.
„A kozmetikumokra vonatkozó forgalmazási szabályok szerint a kozmetikumok hatásai egyénenként eltérő mértékűek lehetnek, és az eredmények nem garantálhatóak az alkalmazások pontos betartása mellett sem.”
Jelentkezz be és légy te az első aki véleményt ír!
BejelentkezésHasonló termékek