Menü
Bevásárló kosaram
Bőrregeneráló maszk, krémpakolás

A biodinamikus termelésből származó Bio Nutrimax Rejuvenáló Krémpakolás jojoba, avokádó-, borágó- és argánolajban, valamint sheavajban gazdag bőrtápláló krémpakolás. Yam, kurkuma és hibiszkusz gyógynövénykivonat tartalmánál fogva a kisimultabb, fiatalosabb bőrállapot kialakulását segíti elő.

Több mint 66 % biodinamikus alkotóval készülő Demeter International e. V. által tanúsított termék. 


A biokozmetikumaink a tanúsító szervezet feltételrendszere szerint, többek között nem tartalmaznak ásványi olajokat és viaszokat, GMO mentesek és természetes illóolajok kis mennyiségével, vagy azok illatkomponenseivel készített parfümmel illatosítottak.


A biokozmetikumok közül a Bio Gránátalma-Argán Time Defence krém rendkívül komplex táplálást nyújtó krémpakolás a zsír- és vízhiányos bőrre. Ez a kozmetikum a nagy mennyiségű gránátalmamag- és argánolaj, goji, gyömbér kivonata, antioxidánsok és multivitamin komplex, valamint retinyl palmitát (A-vitamin) tartalma miatt közkedvelt szépítő, a ránckisimulást elősegítő, kúraszerűen használható bőrtápláló maszk érett bőrre.


A natural szemlélettel formulázott termékeink mentesek parafinolajtól, parafinviasztól és parabénektől. Ezen kívül GMO eredetű anyagoktól és szintetikus parfümöktől is mentesek. A nagy mennyiségű gyümölcs, zöldség és gyógynövény őrleményeit és kivonatot tartalmazó maszkok a bőr regenerálódásában és a bőr táplálásában fontos szerepet töltenek be. Extra bőrápolást nyújt a zsíros problémás bőrre a peeling és maszk kettő az egyben kategóriájú Minit Peeling & Maszk termékünk. A zsíros bőrű kamaszok részére nem csak a komedók tisztulását segíti elő, hanem a kisebb pattanások normalizálódását is támogatja ez a szalicilsavat is tartalmazó kozmetikum.


Bőrregeneráló maszk, krémpakolás

Termék összehasonlítás0
Alga & spa maszk - 50 ml
Sikertermék
Cikkszám: NAT038HU50
2.625 Ft
Alkalmazása: közepesen vastag rétegben felvisszük a letisztított bőrfelületre, 15-17 perc hatóidő után lemossuk. *= az összetevőkben (INCI) csillaggal megjelölt komponensek ellenőrzött ökológiai mezőgazdasági termelésből származnak Csak magyarországi szállítási címre rendelhető a termék magyar..
Bio centella bőrregeneráló elixír - 100 ml
Sikertermék
Cikkszám: BIOLA503HU100
4.980 Ft
Alkalmazása: Vékony rétegben permetezzük a bőrfelületre. Bármely bőrtípusra egyaránt alkalmazható naponta 2-3 alkalommal. Használat előtt fel kell rázni, mert kétfázisú pumpás spray! A Bio centella bőrregeneráló elixír termékünk tanúsított biokozmetikumÖsszetevők/INGREDIENTS (INCI): AQUA, ..
Cikkszám: OLYS928HU50
17.890 Ft
Alkalmazása: Közepesen vastag rétegben felvisszük, majd 20-25 perc hatóidő után a felesleget letöröljük.ÖSSZETEVŐK/INGREDIENTS (INCI): DAUCUS CAROTA SATIVA R. J.**, SESAMUM INDICUM S. OIL**, LINUM USITATISSIMUM SEED EXTR.**, ACHILLEA MILLEFOLIUM FL. EXTR.**, AQUA, SIMMONDSIA CHINENSIS S. OIL**, DIOS..
Cikkszám: BIOLA887HU100
5.380 Ft
Alkalmazása: Közepesen vastag rétegben felvisszük a kezelendő testrész bőrfelületre, majd 20-30 perc kezelési idő után bő vízzel lemossuk. Amennyiben kellemetlen bőrérzetet tapasztal, szakítsa meg a hatóidőt és bő vízzel mossa le! Szembe, nyálkahártyára ne kerüljön! ÖSSZETEVŐK/INGREDIENTS (INCI):..
Maracuja & pequi krémmaszk - 50 ml
Sikertermék
Cikkszám: NAT119HU50
2.945 Ft
Alkalmazása: A megnedvesített arc és dekoltázs bőrfelületre óvatos mozdulatokkal közepesen vastag rétegben felvisszük, majd 15-20 perc hatóidő után lemossuk.*= az összetevőkben (INCI) csillaggal megjelölt komponensek ellenőrzött ökológiai mezőgazdasági termelésből származnakCsak magyarországi szállí..
Tételek: 1 - 5 / 5 (1 oldal)
25 May Kaparj a kuponodért!
webshop 0 739
Kaparj a kuponodért és ha a legszerencsésebbek között vagy, máris a Tiéd lehet egy akár -25%-os kupon, amit a biola.hu lakossági webshopunkban mindenre érvényesíthetsz!Ezen az oldalon felugró ablakkén..
19 May Mivel készülj a nyaralásra?
webshop 0 166
A BIOLA fejlesztőcsapata ezt a TOP 3 sajátfejlesztésű bio fényvédőjét és bőrnyugtató kozmetikumot ajánlja minden családi nyaraláshoz!BIOLA – BIO BÍBOR KASVIRÁG FÉNYVÉDŐ KRÉM SPF25Ajánlatunk azoknak a ..
19 May Biztonságos és sokoldalú természetes fényvédelem nyárra a BIOLÁ-val!
webshop 0 89
Talán már nem is annyira lepődtünk meg azon, hogy szinte egyik napról a másikra belecsöppentünk a nyárba, a szeszélyes, esős napokat mindenféle kellemes átmenet nélkül forró-napsütéses időszak követte..